Kocaman Ailem Fragman

<< 1 23 4 5 >>

Kocaman Ailem 8. Bölüm Fragmanı Final

Yorum Yaz (3 Yorum)
Reklamlar
Tür: Komedi
Yönetmen: Hakan İnan
Senaryo: Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı, Aylin Eren ve Nergiz Herdem İnce
Kanal ve Yayın Günü: Atv - Perşembe - 21:00
Kocaman Ailem Oyuncuları: Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil ve Çağla Demir, Özge Özder, Özlem Türkad, Buse Arslan Akdeniz
Kocaman Ailem Konusu: Geçirdiği bir kaza sonucu ölümün soğukluğunu hisseden pastırma ve sucuk şirketi olan Hulusi'nin iş yerinde işler hiçte iyi gitmemektedir. Üstüne birde geçirdiği kazalar eklenince geçmişini sorgulayan Hulusi geçmişinde bırak gittiği 3 kadını bulup onlardan helallik almak ister. Bu üç kadından 3 çocuğu olan Hulusi'nin yeni hayatı ve dizisi böylelikle başlamış olur.
Reklamlar
Yorum Yap

Kocaman Ailem dizisine 3 Yorum Yapıldı
  1. SEDA: Mükemmel oyuncu kadrosuyla harika bir dizi kocaman ailem dizisini severek izliyoruz yeni bölümünü heyecanla bekliyoruz duydumki dizi yayından kaldirila bilir mis lütfen lütfen kaldirmayin diziyi çok seviyoruz demir tekrar diziye girsin daha heyecanlı olcsktir
  2. Adnan: Bu dizi komikligiyle bir yandan agliyor bir yandan güldürüyor harika bir dizi oyubcularda harika son zamanlarda üstünden üste cok sahane diziler cikti bu diziler bitmessin
  3. Kenan: Atv bu diziyi bitirir yakinda bu Hafta cikarmadilar cok bakmak gerek sacma oldugunu basindan belli yememis icmemis adam 3 tane cocuk ayri kadindan bir kadindan 3 üzerlerine olsaydi daha iyi olurdu illede samparaci hovardaci cikaracaklarya atv hakli hakda verilirir helal bei sana atv

Kocaman Ailem Dizisi Özet

Kocaman Ailem'de Gelecek hafta Neler Olacak? 26 Temmuz
Elif sonunda gerçek annesi ile tanışıyor. Ercan'ın büyük mücadelesi sonrası öğrenilen gerçek Hulusi Bey ile Güzide hanımı mecburi bir iş birliğine sürükler. Oğlu Selim'in aşk acısına çare olmak isteyen Hulusi'nin Kadim dostu Yaşar Bey ile arasının açılmasına neden olur.

Kocaman Ailem'de Gelecek hafta Neler Olacak? 12 Temmuz
Demir ve Jale'nin geçirdiği trafik kazası sonrası kazazedelerden bir tanesi olay yerinde hayatını kaybetmiştir. elif'in öğrendiği bu gerçekle hayatı mahvolmuştur. Bir yanda annesi diğer yanda ise sevdiği adam. Hulusi bey ise yaşanan bu acı olaydan sonra baba olmanın nasıl bir şey olduğunu anlamasına ve büyük bir sınav vermesine neden olur. Anneler ise evlatlarının geleceklerini garanti altına almak için şirketten hisselerini almışlardır ve şirkette Güzide hanım ile karşı karşıya geleceklerdir. Ercan ise yaptığı araştırma sonucu büyük bir gerçeğe rastlar vereceği karar ise yep yeni bir başlangıç yapmasına neden olabilir.

Kocaman Ailem Gelecek hafta Neler Olacak? 12 Temmuz
Nurten'in söylediği ağır sözler sonrasında çocuklar anneleri ile birlikte evden ayrılmaya karar verirler. Ancak çocuklar babalarını terk etmez istemezler. Anneler'de çocuklara şart koşarak yanlarında götürmek isterler. Hulusi'de bu olaylar yaşandığında derin bir vicdan muhasebesi yapar ve hafıza kaybının bir numara olduğunu çocuklarına anlatır. Bunu öğrenen çocuklar ise babalarını terk ederler ve kalplerini kırdıkları annelerinden özür dilemek için çeşitli yollara başvururlar.

Kocaman Ailem 6. Bölüm'de Neler Olacak?
Güzide istediğini alabilmek için Hulusi Bey ve çocuklarıyla yakınlaşmak için evinde bir davet verir. Elif ve Demir'in aşkları ise hiç bu kadar zor bir çıkmaza girmemişti. Jale hanım hakkındaki gerçeği öğrenen Hulusi Bey, Jale ile sırdaşlık yapmaya karar verirler. Bu ikilinin sık sık bir araya gelmesinden rahatsızlık duyan diğer hanımlar Hulusi Bey'i kıskanmaya başlar.

Kocaman Ailem 5. Bölüm'de Neler Olacak? İşte Özeti
Yeni gelen ortak aileyi dağıtmaya başlar. Hulusi Şinasi'yi hem çiftlikten hemde şirketten kovar. Nurten'de kocasıyla zıtlaşır. Hiç bir umudu kalmayan Şinasi'ye en büyük destek yeğenlerinden gelir. Ahmet ve Selim şirketin geleceğini kurtarmanın peşindedir. Demir'in Elif'ten saklamakta olduğu bir sır daha vardır. Bu nedenle ilişkilerinde büyük bir problem yaratır. Ayşe ve Sevgi Hulusi'nin bir sırrı olduğundan şüphelenmeye başlarlar.

Kocaman Ailem 4. Bölüm'de Neler Olacak? İşte Özeti
Çocuklar annelerinin sözünü dinleyip çiftliğe taşındıkları anda Nurten açık savaşı başlatır. Şinasi ise çoktan yeğenleri ile kaynaşmaya başlamıştır. Hulusi bir taraftan çocuklarının kim olduğunu nereden geldiklerini öğrenmeye çalışırken diğer yandan Jale'nin peşinden gider. Peki bir türlü aklından çıkaramadığı bu kadın kim? Aralarında yaşanan ufak kıskançlıklar Demir ve Elif'in aralarını açar.

Kocaman Ailem 3. Bölüm'de Neler Olacak? İşte Özeti
Elif ve Demir arasındaki karışık ilişki çığırından çıkmıştır. Aralarına giren sırların gölgeleri Elif'in Demir'in Berrak'la yakın arkadaşlığına da yanlış değerlenmesine sebep olur. İsminin Jale olduğunu söyleyen kadın bir zamanlar canı gibi gibi sevdiği Semiha mıdır acaba? Hulusi'nin başında bir taraftan da çocuklarının annesi tarafından derde girer. Çocuklarına kucak açan Hulusi onlarında yanında kalmayı planlayan annelerini hiç ama hiç hesaba katmamıştır.

Kocaman Ailem 2. Bölüm'de Neler Olacak? İşte Özeti
Bir sucuk firması sahibi olan Hulusi'nin iş hayatı bilinmeyen sebeplerden dolayı ters gitmeye başlar. Bir sabah uyanıp havuzun suyunu değiştirmeye kalktığında ciddi bir kaza geçiren ve ölümden dönen Hulusi hayatını yeniden sorgular. Geçmişte ahını aldığı üç kadından af dilemek için Demir'i görevlendirir. Demir kadınlardan ikisine ulaşır fakat bu durum hiçte istediği gibi gitmez. Durumu haber vermek için çiftliğe döndüğünde lafa giremeden kadınları hesap sormak için Hulusi'nin yakasına yapışmış görür.